Informacja dotycząca ubezpieczenia dzieci

Szanowni Rodzice/Opiekunowie !!! Wszelkich informacji udzielą Wychowawcy na zebraniach organizacyjnych. Ubezpieczenie dzieci jest dobrowolne. Dla zainteresowanych Rodziców informacja w załączniku oraz link:    https://ubestrefa.pl/oferta/14dx8z

Ważne informacje

SZANOWNI RODZICE W DNIU 01.09.2021-ŚRODA, NIE MA OFICJALNEGO ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY W GODZINACH, KTÓRE ZADEKLAROWALI PAŃSTWO WE WNIOSKACH. UMOWY, OŚWIADCZENIA I ZGODY, OTRZYMACIENA ZEBRANIU. NA CHWILĘ OBECNĄ, RODZICE DZIECI NIE WCHODZĄ DO PRZEDSZKOLA

Zebrania organizacyjne

Drodzy Rodzice Dyrekcja Przedszkola oraz nauczyciele grup zapraszają na zebrania organizacyjne, które odbędą się w przedszkolu wg następującego harmonogramu :

WAKACJE

Wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzinom życzymy słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji!!!

Narodowy Spis Powszechny

Przypominamy:,,Liczymy się dla Polski"

Informacja dotycząca Akademii Małego Naukowca

OSTATNIE ZAJĘCIA AKADEMII MAŁEGO NAUKOWCA ODBĘDĄ SIĘ DNIA 15.06.21r. NA KOLEJNE ZAPRASZAMY PO WAKACJACH.

Informacja dotycząca dyżuru wakacyjnego

Wszystkich Rodziców, którzy w terminie złożyli wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur do naszego przedszkola w sierpniu, informujemy, że ich dzieci zostały przyjęte. Umowy wakacyjne (dot. dzieci z innych przedszkoli) będą podpisywane w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki spędziły wspaniałe przedpołudnie w ogrodzie świętując hucznie swoje święto.

Dzień Mamy i Taty

Z okazji Dnia Mamy oraz nadchodzącego Dnia Taty życzymy wszystkim Rodzicom wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia i radości ze swoich pociech.

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 17 maja 2021 roku w przedszkolu odbyło sie uroczyste pasowanie na przedszkolaka.