UWAGA!!!

Dnia 10 listopada 2021 roku (środa) nasze przedszkole przystępuje do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki ,,Szkoła do hymnu". Prosimy wszystkich rodziców o ubranie tego dnia swoich pociech na biało- czerwono.

Dzień Kundelka

Dziś w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kundelka, czyli obchodzone w Polsce nieformalne święto wszystkich psów wielorasowych. Zostało ono ustanowione w związku z wejściem w życie Ustawy o Ochronie Zwierząt i obchodzone jest 25 października.

Jesienne kąciki przyrody

W naszych kącikach przyrody zrobiło się pięknie, barwnie i kolorowo. Jesienne dary lasu, sadu, parku  i ogrodu oraz przepiękne dekoracje  sprawiły, że sale są przepełnione feerią barw złotej polskiej jesieni.

Przypominamy!!!

Szanowni Rodzice! Przedszkole od 1 września 2021r nadal  funkcjonuje przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z 19 listopada 2020r. dla przedszkoli

Międzynarodowy projekt ,,Emocja"

Nasze Pszczółki biorą udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym "Emocja", którego celem jest wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci, tworząc sytuacje budujące wrażliwość dziecka, empatię, szacunek wobec innych.

UWAGA

4 października będziemy w przedszkolu obchodzić Dzień Zwierząt. Prosimy o ubranie dzieci w stroje z motywem zwierzęcym lub z nadrukiem zwierzątka

Dzień Chłopaka

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

Zajęcia dodatkowe

Od października (od 5.10) w przedszkolu odbywać się będą nieodpłatne zajęcia dodatkowe. Harmonogram zajęć dostępny w zakładce---> zajęcia dodatkowe.

Termin ubezpieczenia dzieci

PZU uprzejmie przypomina o ostatecznym terminie wpłat za ubezpieczenie NNW dzieci do 30.09.2021.

Projekt edukacyjny ,,Z ekologią na Ty"

Wychowankowie naszego przedszkola przystąpiło do realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ,,Z ekologią na Ty"