Spotkanie z Mikołajem

No i w końcu doczekaliśmy się Mikołaja, który przybył do nas i każdemu dziecku wręczył prezent. Przedszkolaki pięknie mu podziękowały i wyraziły to słowami wierszyków i piosenek.

Spełniamy marzenie Jakuba- wysyłamy kartki

Spełniamy marzenie Kuby z Gliwic, którego mama zmaga się z chorobą nowotworową, a on sam ma Zespół Downa. Jakub na swoje 18te urodziny wymarzył sobie otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych. Kuba cała społeczność Przedszkola Publicznego Nr 10 w Czeladzi oprócz kartek wykonanych przez naszych wychowanków życzy Ci wszystkiego najlepszego!

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Misie otrzymały list od Kubusia który jest wielkim przyjacielem natury. Dzieci dowiedziały się co to jest las, jak należy o niego dbać i jakie są zasady zachowania w lesie.

,,Serce za odwagę"- kartki świąteczne dla weteranów

Dzieci z grupy Żabek i Biedronek wzięły udział w akcji ,,Serce za odwagę" i wykonały kartki świąteczne dla weteranów II wojny światowej, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę. W ten symboliczny sposób złożymy podziękowanie za wielką odwagę, jaką odznaczyli się bohaterowie w czasie wojny. To dzięki nim możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę - bez przeszkód!

Projekt edukacyjno-ekologiczny Przedsiębiorstwa ALBA

Nasze przedszkolaki przystąpiły do akcji edukacyjno-ekologicznej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej ALBA. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach pod hasłem ,,Śmieci segregujesz, przyrodę ratujesz".

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Kampania ,,BohaterON"

W tym roku szkolnym dzieci z grupy Żabki brały udział w projekcie BohaterOn.

Ekokulturalne przedszkole- kącik makulatury

,,Kącik makulatury" - czyli kolejne zadanie Żabek wykonane w ramach realizacji ,,EKOKULTURALNEGO PRZEDSZKOLA"

Święto Niepodległości i ,,Szkoła do hymnu"

Dnia 10 listopada 2021 roku o godzinie 11.11 nasze przedszkolaki i ich wychowawcy przystąpili do akcji ,,Szkoła do hymnu".

Przedszkole Roku 2021

Z przyjemnością informujemy, iz nasza placówka została nominowana do nagrody w plebiscycie PRZEDSZKOLE ROKU.  Serdecznie dziękujęmy i zachęcamy do głoosowania!!!