Spotkanie ze strażakami

Dnia 11 maja 2022 roku do ogrodu przedszkolnego zajechał wóz strażacki czeladzkiej ochotniczej straży pożarnej. Wszystkie dzieci z ogromną radością przywitały panów strażaków, z zaciekawieniem wysłuchały opowieści o ich pracy i obejrzały prawdziwy strażacki wóz. Największą atrakcją dla przedszkolaków okazał się pokaz stosowania węża i lania wodą. Dzieci korzystając z wizyty strażaków wręczyły im album, złożyły

Wycieczka do szkoły

Dnia 10 maja 2022 roku nasze sześciolatki wybrały się na wycieczkę do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej Nr 5. Przedszkolaki dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Doroty Strączek mogły zwiedzić klasy szkolne, świetlicę oraz basen, a także zobaczyć jak ich starsi koledzy spędzają czas w szkole.

Nowe zasady funkcjonowania placówki

Przedstawienie ekologiczne ,,Kochamy naszą planetę"

Dzieci z grupy Pszczółek, Misiów i Motylków wspólnie ze swoimi Paniami przygotowały przedstawienie ekologiczne związane z obchodami Dnia Ziemi. Na występ pt.,, Kochamy naszą planetę" mali artyści zaprosili młodszych kolegów i koleżanki z pozostałych grup.

Dzień Ziemi

22 kwietnia 2022 roku obchodziliśmy Dzień Ziemi, którego celem jest propagowanie postaw ekologicznych.

Wesołego Alleluja!

Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, w atmosferze radości i miłości życzy społeczność Przedszkola Publicznego Nr 10

Przedszkole Roku 2021

Nadszedł czas, aby oficjalnie pochwalić się wygraną w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 Dziennika Zachodniego.Przedszkolaki, Dyrekcja oraz Personel przedszkola serdecznie dziękują za nominacje oraz oddane głosy.

Wyniki konkursu plastycznego ,,Eko przyjaciele bajek Disneya"

Dnia 6 kwietnia 2022 roku nastąpiło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,,Eko przyjaciele bajek Disneya". Jury konkursu ustaliło następujący werdykt:

Informacja o przyjęciach dzieci do przedszkola

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 19/2022 Burmistrza Miasta Czeladź z dnia 19 stycznia 2022 roku, lista dzieci zakwalifikowanych będzie podana do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń w przedsionku przedszkola dnia 13 kwietnia 2022 roku.

Konkurs ekologiczny ,,Eko-quiz"

Dnia 24 marca 2022 roku w naszym przedszkolu odbył się Konkurs ekologiczny ,,Eko-quiz". Celem konkursu było kształtowanie czynnej postawy wobec ochrony przyrody, uświadomienie dzieciom zagrożeń wynikających z nadmiernego zaśmiecania środowiska oraz kształtowanie umiejętności współdziałania w zespole.