Ubezpieczenie dzieci

Przypominamy, że dnia 30.09.2022 roku mija termin ubezpieczenia dzieci na rok szkolny 2022/23.

Link do zawarcia ubezpieczenia NNW

Poniżej link do zawarcia ubezpieczenia NNW dzieci: https://ubestrefa.pl/oferta/y2j35a

Zebranie informacyjne

Informacje dotyczące organizacji roku, otrzymają Państwo na zebraniach z rodzicami, które odbędą się dnia 7 września o godz. 16:30

Pożegnanie przedszkola

Dnia 14 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola dzieci z grupy Misiów i Motylków.

Pasowanie na przedszkolaka

,,Przyrzekamy..." Dnia 7 czerwca 2022 roku nasi najmłodsi wychowankowie uroczyście wstąpili w szeregi przedszkolaków. Dzieci w obecności swoich pań i rodziców zostały pasowane przez Panią Dyrektor na stuprocentowego

Dzień Dziecka

Dnia 2 czerwca 2022 roku w ogrodzie przedszkolnym odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły na dmuchanej zjeżdżalni i kosmicznym statku pełnym przeszkód i niespodzianek.

,,Szewczyk Dratewka"

Dnia 30 mają 2022 roku w ramach obchodów Dnia Dziecka nasze Przedszkolaki obejrzały przedstawienie ,,Szewczyk Dratewka" w wykonaniu aktorów z krakowskiego Teatru Kanon.

Dzień mamy i taty

Po bardzo długiej przerwie zaprosiliśmy do przedszkola rodziców z okazji ich święta. Dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały dla rodziców pełne miłości i przywiązania programy artystyczne.

Obchody Dnia Pszczoły

Dnia 20 maja 2022 r. z okazji Światowego Dnia Pszczół, przedszkolaki dowiedziały jak ważna jest praca tych owadów w procesie zapylania roślin, co przyczynia się do wzrostu plonów nasion i owoców.

Spotkanie z alpakami

Dnia 16 maja 2022 roku dzieci z najstarszych grup udały się na wycieczkę do alpakarni ,,Zakątek alpaki" w Będzinie- Łagiszy. Przedszkolaki miło spędziły czas na świeżym powietrzu w otoczeniu tych cudownych zwierząt, mogły przytulić, pogłaskać, nakarmić i zrobić sobie z nimi zdjęcia. Alpakarnia znajduje się na uboczu miasta, więc dzieci zrelaksowały się w kameralnej i swobodnej atmosferze w towarzystwie puchatych zwierząt