Nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2023/24

Informujemy, że nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 będzie trwał od 27 lutego do 17 marca 2023 roku.

Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia 2023 roku świętowaliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Przedszkolaki dowiedziały się jaka była historia powstania książki o przygodach Puchatka,a także wysłuchały opowiadania pt.,,Portret przyjaźni". Dzieci rozwiązywały zagadki słowno-obrazkowe związane z Kubusiem i jego przyjaciółmi,odtańczyły wspólnie misiowy taniec oraz poczęstowały się ,,małym co nieco".

Jak można spędzić ferie w Czeladzi?

Oferta, dotycząca spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych, dla dzieci i młodzieży w naszym mieście https://www.czeladz.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Ferie-w-miescie/idn:3601

Przedstawienie zimowo-świąteczne W Kopalni Kultury

Dnia 15 grudnia 2022 roku nasze przedszkolaki wystąpiły przed swoimi rodzicami w świątecznej odsłonie na scenie Kopalni Kultury w Czeladzi.

Spotkanie z Mikołajem

7 grudnia 2022 roku przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja. Dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.

Dzień Górnika

Dzień Górnika to uroczystość, która zapisała się w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola. Jesteśmy mieszkańcami Górnego Śląska, dlatego kładziemy szczególny nacisk na pielęgnowanie tradycji związanych z obchodami dnia świętej Barbary patronki górników.

Pasowanie na Przedszkolaka

23 listopada 2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka naszych najmłodszych wychowanków .

Obchody Święta Niepodległości

Dnia 10 listopada 2022 roku obchodziliśmy w przedszkolu Święto Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się od udziału dzieci w quizie wiedzy o Polsce, następnie o godzinie 11.11 wszyscy przystąpiliśmy do odśpiewania ,,Mazurka Dąbrowskiego" włączając się w ten sposób do ogólnopolskiej akcji ,,Szkoła do hymnu".

Dzień Postaci z Bajek

4 listopada 2022 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci w tym wyjątkowym dniu przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje.

Dzień Kundelka

Dnia 25 października 2022 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kundelka, który poświęcony był największym przyjaciołom człowieka. Dzieci wraz z paniami podczas zabawy miały okazję porozmawiać o miłości do zwierząt, o szanowaniu ich i o pomaganiu.