Dzień Poczty Polskiej i Listonosza

Dnia 19 października 2020 roku obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej i Listonosza

,,Mój przyjaciel pies"

Filip K. z grupy Biedronek pod czujnym okiem Pani Kasi i Pani Oli wykonał pracę na ogólnopolski konkurs plastyczny pt.,, Mój przyjaciel pies".

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty spełnienia marzeń, dużo cierpliwości i zdrowia oraz wiary i nadziei na przyszłość.

Współpraca z przedszkolem w Sydney

Dzieci z grupy Misiów wspólnie z Panią Jarką i Panem Darkiem nawiązały kontakt mailowy z dziećmi z przedszkola w Sydney.

,,Hello ICE- Budimex dzieciom"

,,Hello ICE- Budimex dzieciom"- to ogólnopolska akcja , której celem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci na drogach. Do w/w akcji w roku szkolnym 2020/21 przystąpiły nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy Biedronek.

Kodowanie w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania

Jeżyki i ich kodowane zabawy #CodeWeek #UczymyDzieciProgramować #EduSense #KodowanieNaDywanie #FindacjaRozwojuEdukacjiCyfrowej

Akcja ,,Zdrowo i sportowo"

Dzieci z grupy Żabek uczestniczą w ogólnopolskiej, akcji Zdrowo i Sportowo

Zakodowana gra

W ramach uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Kodowania dzieci z grupy Jeżyków rozegrały ,,zakodowaną grę". #CodeWeek #KodowanieNaDywanie #UczymyDzieciProgramować #EduSense #FundacjaRozwojuEdukacjiCyfrowej

Zajęcia dodatkowe

Uwaga Rodzice! Od dnia 5 października 2020 roku w przedszkolu rozpoczynają się zajęcia dodatkowe wg harmonogramu zamieszczonego w zakładce ,,Zajęcia dodatkowe".

Jeżyki i ich zakodowane zabawy

Oto Jeżyki i ich zakodowane zabawy #CodeWeek. Dzisiaj "Rysuję, maluję, koduję" w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania #UczymyDzieciProgramować