Strona główna/Aktualności/Pożegnanie przedszkola

Pożegnanie przedszkola

23 Czerwca 2022
Dnia 14 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola dzieci z grupy Misiów i Motylków. Wiele miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Program artystyczny nasze sześciolatki rozpoczęły uroczystym polonezem, który wprowadził zaproszonych rodziców w dostojny nastrój imprezy. Śpiew wesołych piosenek i recytowane wiersze na temat kończącego się pobytu w przedszkolu, wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji były prezentacją zdobytych umiejętności. Przybyli goście nagrodzili dzieci gromkimi brawami, a na ich twarzach pojawiały się łzy wzruszenia. Po części artystycznej nadszedł czas na dyplomy i podziękowania.
Pożegnania zawsze są trudne, lecz są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!