Strona główna/Aktualności/Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

3 Grudnia 2021

Dnia 25 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Bohaterami tego dnia byli nasi pluszowi przyjaciele, towarzysze smutnych i radosnych chwil. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią Covid-19 nasze świętowanie miało trochę inny przebieg. W tym roku dzieci nie przynosiły do przedszkola maskotek swoich ulubionych misiów, gdyż jest to zabronione. Świętowanie rozpoczęło się od różnego rodzaju tańców na tle melodii o misiach. Dzieci brały też udział we wszelakich konkursach i zagadkach związanych z postacią misia. Przedszkolaki w swoich grupach wykonywały portrety misiów, śpiewały świąteczne ,,Sto lat" przy specjalnie na tą okazję przygotowanym torcie oraz opowiadały o swoich ulubionych misiach z bajek.