Plebiscyt Dziennika Zachodniego

Prosimy o głosy: https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/3072145 https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/agnieszka-basista,3072127/ https://dziennikzachodni.pl/ll/N/KA/F_KTH.215.jpg

Podziękowania od pary prezydenckiej

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała podziękowania i upominek od pary prezydenckiej RP za udział w Narodowym Czytaniu ,, Ballad i Romansów" Adama Mickiewicza.

Wycieczka do Planetarium

Dnia 24 października 2022 roku nasze 6-latki wybrały się na wycieczkę do Planetarium w Chorzowie. Przedszkolaki obejrzały jeden z najpopularniejszych seansów wyprodukowanych w Planetarium Śląskim ,,Kometa nad Szwajcarską Doliną".

,,Laurka dla Niepodległej"- konkurs przedszkolny

Zachęcamy naszych przedszkolaków i ich rodziców do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym "Laurka dla Niepodległej".

Dzień Poczty Polskiej i Listonosza

Dnia 18 października 2022 roku obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej i Listonosza. Tego dnia przedszkolaki rozmawiały o roli poczty w życiu codziennym każdego z nas oraz o zawodzie listonosza. Dzieci poznały drogę listu od nadawcy do adresata, słuchały wierszy i piosenek związanych z tematem dnia.

,,Magiczne słowo"- przedstawienie teatralne

17 października 2022 roku odwiedził nas Teatr Lalek ,,Bajka" ze Starego Sącza. Przedszkolaki wzięły udział w przedstawieniu pt.,,Magiczne słowo", którego głównym przesłaniem był problem wychowawczy.

Dzień Chłopaka

Dnia 30 września 2022 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Chłopaka. We wszystkich  grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, oraz składały życzenia, nie zabrakło również zabaw i tańców.

Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września 2022 roku obchodziliśmy hucznie i radośnie Dzień Przedszkolaka. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w proponowanych zabawach i konkursach świetnie się przy nich bawiąc.

Informacja o ubezpieczeniu NNW

PZU informuje, iż oferta z linkiem na ubezpieczenie NNW dzieci została przedłużona do 30.10.2022 roku.

Zajęcia dodatkowe

Informujemy, iż w październiku rozpoczynają się nieodpłatne zajęcia dodatkowe dla naszych przedszkolaków.