• Znaleziono 250 wiadomości.

• Ostatnia
Mikołaj w przedszkolu

Dnia 5 grudnia 2017 roku naszych bardzo grzecznych przedszkolaków odwiedził Mikołaj ze swoją świtą, czyli elfami i biedronką. Na początku spotkania dzieci bawiły się wspólnie z wesołymi elfami przy dźwiękach świąteczno- zimowych przebojów

Zapraszamy najbliższych wszystkich dzieci na spotkania świąteczne, które odbędą się w przedszkolu w dniach:

Dzień Górnika

Dnia 4 grudnia 2017 roku nasze przedszkolaki uczciły święto wszystkich górników. Dzieci podczas zajęć dowiedziały się o ciężkiej i niebezpiecznej pracy wykonywanej pod ziemią przez dzielnych górników. Przedszkolaki przy kolorowych ilustracjach rozmawiały o tym, do czego potrzebny jest nam węgiel i skąd wziął się pod ziemią.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Górnika

Przypominamy wszystkim grzecznym przedszkolakom, że Mikołaj odwiedzi je już jutro 5 grudnia o godz. 9:30 (dzieci młodsze) i 10:30(dzieci starsze). Prosimy o ubranie dzieci na czerwono!!!

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mikołaj
,,Opatrunek na ratunek"- zbiórka środków opatru

Nasze przedszkole bierze udział w VII edycji akcji „OPATRUNEK NA RATUNEK”. W dniach od 04.12.17 do 20.12.17 odbędzie się zbiórka : bandaży (dziany, elastyczny), gazy, kompresy, plastry opatrunkowe, rękawiczki gumowe, wata i środki dezynfekcji ran (tylko w proszku).

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 28 listopada 2017 roku wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci do udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

,,Wszystko gra i śpiewa"- zajęcie otwarte w Pszc

Dnia 27 listopada 2017 roku w grupie Pszczółek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pod hasłem ,,Wszystko gra i śpiewa". Podczas zajęcia przedszkolaki wykonywały instrumenty z różnorodnego materiału, a jego celem było kształcenie wiedzy na temat wybranych instrumentów muzycznych oraz rozbudzanie zainteresowań muzycznych na drodze obcowania z dźwiękiem i rytmem.

,,Muchomorki" zajęcie otwarte w Motylkach

Dnia 24 listopada 2017 roku w grupie Motylków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Podczas zajęcia z zakresu aktywności matematycznej przedszkolaki przeliczały, porównywały i klasyfikowały na konkretach. Celem zajęcia było rozwijanie pola doświadczeń matematycznych, kształcenie logicznego myślenia oraz opanowanie umiejętności prawidłowego przeliczania.

Program proekologiczny ,,W obronie trzech żywioł

Dzieci z grupy Jeżyków w roku szkolnym 2017/18 przystąpiły do realizacji programu proekologicznego ,,W obronie trzech żywiołów". Celem i zadaniem w/w programu realizowanego wspólnie z Przedszkolem Miejskim nr 31 w Sosnowcu jest uświadomienie dzieciom znaczenia owych trzech żywiołów

• Ostatnia