• Znaleziono 286 wiadomości.

• Ostatnia
Zajęcie otwarte w Żabkach

Dnia 28 lutego 2018 roku w grupie Żabek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Podczas zajęcia dzieci zaprosiły swoich rodziców do udziału we wspólnych zabawach rytmiczno- muzycznych.

Konkurs Piosenki Przedszkolnej ,,Piosenka jest dob

Dnia 27 marca 2018 roku w Przedszkolu Publicznym Nr 5 im.,,Przyjaciół Bajek Disneya" odbył się Konkurs Piosenki Przedszkolnej pod hasłem ,,Piosenka jest dobra na wszystko". W konkursie uczestniczyli mali artyści z Przedszkola Nr 5 i Przedszkola Nr 10.

W dniach od 1.03 do 30.03.2018r rozpoczynaja się zapisy do przedszkola na rok szkolny 2018/19. Wszystkie dokumenty związane z naborem dzieci dostępne będą w przedszkolu oraz na stronie w zakładce rekrutacja od dnia 1 marca 2018 roku. Dokumenty można składać do 30 marca 2018 roku.

Zajęcie otwarte w Misiach

Dnia 23 lutego 2018 roku dzieci z grupy Misiów zaprosiły swoich rodziców na zajęcie otwarte z zakresu aktywności ruchowej. Przedszkolaki realizując cele zajęcia kształtowały prawidłową postawę ciała, rozwijały sprawność fizyczno- ruchową i doskonaliły umiejętność współdziałania z partnerem

,,Kocie ciekawostki i nie tylko" czyli obchody Dni

Dnia 22 lutego 2018 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kota, którego celem było uwrażliwienie dzieci na problem bezdomnych i głodujących kotów. Tego dnia podczas zajęć dzieci wzięły udział w ,,kocich" zabawach

,,Wścibska mucha" w wykonaniu pierwszoklasistów

Dnia 20 lutego 2018 roku odwiedzili nas absolwenci naszego przedszkola- tegoroczni uczniowie klasy I B Szkoły Podstawowej nr 5 w Czeladzi. Goście zaprezentowali naszym przedszkolakom przedstawienie pt.,,Wścibska mucha" przygotowane pod czujnym okiem wychowawcy Pani Beaty Duki.

Czytanie na dywanie

Dnia 15 lutego 2018 roku w przedszkolu odbyło się kolejne już w tym roku szkolnym ,,Czytanie na dywanie". Tym razem naszych małych czytelników i słuchaczy odwiedziła Pani Ola- mama Lenki K. z grupy ,,Żabek" i zaprezentowała im baśń pt.,,Jaś i ziarenka fasoli".

Dzień Świętego Walentego

14 lutego 2018 roku nasze przedszkolaki celebrowały Dzień Świętego Walentego, czyli walentynki. Okazało się, że ta amerykańska tradycja może być obchodzona tak, aby miała korzyści edukacyjne dla dzieci.

1 marca 2018 r. rusza nabór do czeladzkich przedszkoli publicznych na rok szkolny 2018/2019. Druki wniosków o przyjęcie będą dostępne w każdym przedszkolu.

Tłusty czwartek na wesoło

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – mówi staropolskie przysłowie.

• Ostatnia