• Znaleziono 349 wiadomości.

• Ostatnia
Współpraca z Uniwersytetem Śląskim w Katowicac

Począwszy od października 2018 roku nasze przedszkole przystąpiło do współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach. Współpraca polegać będzie na realizacji praktyk specjalizacyjnych studentów II roku studiów I stopnia na kierunku: Pedagogika, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Ogólnopolska kampania ,,Mała książka-wielki cz

W ramach ogólnopolskiej kampanii ,,Mała książka-wielki człowiek" zapraszamy dzieci z rocznika 2015 do odwiedzenia Miejskiej Biblioteki Publicznej filia nr 2 na Piaskach. Każdy trzylatek, który ze swoim rodzicem/opiekunem przyjdzie do biblioteki otrzyma prezent...A jaki? Przekonaj się i odwiedź bibliotekę!

Spotkanie czytelnicze

Dnia 11 października 2018 roku dzieci ze starszych grup wiekowych wzięły udział w spotkaniu czytelniczym zorganizowanym w przedszkolu w ramach wieloletniej współpracy z filią nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Naszych małych czytelników odwiedziła pani kierownik Joanna Herman, która zaprezentowała im książkę pt.,,Detektyw Łodyga na tropie..."

,,Wędrówki przez wiersze"- spotkanie z teatrem

Dnia 10 października 2018 roku naszych przedszkolaków odwiedził aktor teatru POKO z Mysłowic. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyły w spektaklu pt.,,Wędrówki przez wiersze".

Dzień Chłopaka 2018

Dzień Chłopaka 2018 upłynął w przedszkolu pod znakiem uśmiechów i upominków, które dziewczynki własnoręcznie wykonały dla swoich super kolegów. Wszystkiego najlepszego chłopcy z okazji Waszego święta!!!

Dzień Przedszkolaka 2018

Dzień Przedszkolaka upłynął wszystkim pod znakiem zabawy, radości, muzyki i śpiewu. Dzieci ze wszystkich grup spotkały się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie Pani Ania i Agnieszka zaprosiły ich do wspólnej przedszkolakowej zabawy. Były więc tańce, konkursy i śpiewy oraz słodki upominek.

Od dnia 24 września 2018 roku w przedszkolu rozpoczynają się zajęcia dodatkowe z gimnastyki korekcyjnej i zajęcia rytmiczno- taneczne. Od 1 października 2018 roku rozpoczną się zajęcia ,,Mały naukowiec". Zajęcia odbywać się będą wg ustalonego harmonogramu zajęć dodatkowych.

Zajęcia pokazowe Przedszkoliada.pl

Dnia 14 września 2018 roku w przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe ,,Drużyna Kangura". Zajęcia sportowe prowadzone były w profesjonalny sposób przez licencjonowanych instruktorów Przedszkoliada.pl, którzy zabrali małych sportowców w świat Kangurka i jego Zwierzo- Przyjaciół.

Projekt edukacyjny ,,Misiowa Mama"

W roku szkolnym 2018/19 dzieci ze starszych grup naszego przedszkola przystąpiły do realizacji projektu edukacyjnego ,,Misiowa Mama". Celem w/w projektu jest rozwój czytelnictwa i wzbudzanie zainteresowania książki.

Zapraszamy wszystkich rodziców naszych przedszkolaków na obowiązkowe zebranie organizacyjno- informacyjne, które odbędzie się dnia 5 września 2018 roku o godz. 16:30 w poszczególnych salach. Podczas zebrania będą podpisywane umowy na rok szkolny 2018/19.

• Ostatnia