• Znaleziono 308 wiadomości.

• Ostatnia

W związku z wyjazdem dnia 11.05.2018r. do planetarium ( grupa MISIE i MOTYLKI) prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola na godz. 7:20. Wyjazd z przedszkola o godz. 8:00. Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą nic do jedzenia i picia, a konieczne leki np. aviomarin prosimy podać dziecku w domu.

Zajęcie otwarte w Jeżykach

Dnia 25 kwietnia 2018 roku Jeżyki zaprosiły swoich rodziców na zajęcie otwarte, którego tematem była ,,Moja Planeta". Celem zajęcia z zakresu edukacji językowej było rozwijanie mowy, myślenia oraz wyrabianie poczucia odpowiedzialności za środowisko.

Prace konkursowe Jeżyków

Alicja J. i Dominic B. z grupy Jeżyków pod opieką artystyczną Pani Agnieszki wykonali przepiękne prace konkursowe. Praca Ali to ,,Polskie legendy", natomiast dzieło Dominica to ,,Bajkowa postać na łące". Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!

,,Czerwony Kapturek"

Nauczycielki z naszego przedszkola przygotowały teatrzyk oparty na scenariuszu bajki ,,Czerwony Kapturek". Do obejrzenia przedstawienia zaprosiły wszystkich naszych przedszkolaków oraz dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 5 W Czeladzi.

,,Barwy narodowe oczami dziecka"

Dnia 24kwietnia 2018 roku w Bibliotece Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Barwy narodowe oczami dziecka".

Rodzice dzieci zakwalifikowanych z wniosków ( dzieci nowe) do Przedszkola Publicznego nr 10 są zobligowani do podpisania Oświadczenia potwierdzającego wolę przyjęcia dziecka do przedszkola.

,,Przedszkolaki dla Niepodległej"

Dnia 19 kwietnia 2018 roku w Klubie Jana Kiepury w Sosnowcu odbył się XVIII Przegląd Poezji Dziecięcej w Przedszkolu pod hasłem ,,Przedszkolaki dla Niepodległej".

DNIA 17 KWIETNIA 2018 ROKU W GODZINACH DOPOŁUDNIOWYCH W PRZEDSZKOLU BĘDĄ ROBIONE ZDJĘCIA. GRUPY MŁODSZE ZDJĘCIA WIOSENNE, GRUPY STARSZE (6-LATKI) TABLO I ZDJĘCIA DO LEGITYMACJI SZKOLNEJ.

,,Podróże Misiołanków"- projekt edukacyjny

Nasze przedszkole zostało zakwalifikowane do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ,,Podróże Misiołanków", w związku z tym z początkiem wiosny odwiedził nas miś Noteusz. Misiołanki to czteroosobowa rodzina pluszowych misiów, które od września 2016 roku podróżują po całej Polsce i odwiedzają przedszkolaków

Nasze przedszkole jest organizatorem Festiwalu Europejskiego, który odbędzie się dnia 6 czerwca 2018 roku w Kopalni Kultury. W związku z tym dnia 6 kwietnia 2018 roku odbyło się losowanie, w wyniku którego zostały przydzielone kraje europejskie z charakterystycznymi dla nich tańcami do poszczególnych czeladzkich przedszkoli: PP1- Hiszpania, PP4- Francja, PP5- Polska, PP7- Rosja, PP9- Czechy, PP10- Węgry, PP11- Grecja.

• Ostatnia