• Znaleziono 478 wiadomości.

• Ostatnia
UWAGA RODZICE!!!

Ważna informacja dla wszystkich rodziców!!!

,,Eko-ogródki" Misiów

Dzieci z grupy Misiów podczas zajęć z zakresu edukacji przyrodniczej bawiły się w ogrodników. Przedszkolaki własnoręcznie wykonały eko-ogródki w swojej sali. Najpierw ozdabiały ,,doniczki"- wykonane z plastikowych butelek, a następnie wypełniały je ziemią i posiały w nich nasionka. Teraz zadaniem dzieci jest codzienna pielęgnacja i obserwacja eko-ogródków.

Zajęcie otwarte w Jeżykach

,,Sport to zdrowia podstawa, a dla nas to dobra zabawa" pod takim hasłem dnia 21 lutego 2020 roku odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Jeżyków.

,,Tłusty Czwartek"

Tradycyjnie jak co roku obchodziliśmy w przedszkolu Tłusty czwartek. Dzieci ze wszystkich grup zajadały się pysznymi pączkami, a także brały udział w zajęciach edukacyjnych związanych z tradycją obchodów święta pączka. Tego dnia powstały w przedszkolu piękne ,,pączkowe" prace plastyczne, które dzieci wykonywały różnorodnymi technikami.

Informujemy rodziców naszych wychowanków, iż od dnia 24.02-28.02.2020 roku należy wypełnić deklarację o kontynuacji edukacji przedszkolnej w naszym przedszkolu. Druki deklaracji będą dostepne u wychowawców poszczególnych grup.

Międzynarodowy Dzień Kota

Dnia 17 lutego 2020 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kota. W tym dniu zajęcia w każdej grupie rozpoczęły się od zapoznania dzieci z kocimi ciekawostkami i nie tylko, była mowa o tym, czym karmić kota, jak dbać o kota, kocie zwyczaje, kocie rekordy, koci słownik.

Spotkanie ze strażakami

Naszych przedszkolaków odwiedzili strażacy z OSP Czeladź. Pan Mariusz, Kamil i Marek przeprowadzili dla dzieci pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz zapoznali naszych milusińskich ze swoją trudną i niebezpieczną pracą. Spotkanie ze strażakami zostało zorganizowane w ramach realizacji programu orientacji prozawodowej ,,Nasze zawody".

Walentynki 2020

14 lutego 2020 roku obchodziliśmy Dzień Zakochanych

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Walentynki 2020
Jesteśmy eko, czyli realizacja programu ,,Kubusio

W ramach realizacji ogólnopolskiego programu ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury" dzieci z grupy Żabek wykonywały zadania związane z tematem ochrony środowiska. Podczas zajęć okazało się, że przedszkolaki świetnie orientują się w temacie: wiedzą co to jest segregacja odpadów i ich recykling, rozumieją potrzebę oszczędzania wody, wiedzą co to jest smog.

,,Cała Polska czyta dzieciom"

Z cyklu spotkań ,,Cała Polska czyta dzieciom" naszych przedszkolaków odwiedziła Pani Daria- pracownik Kopalni Kultury na Piaskach. Tym razem dzieci wysłuchały ciekawej i pouczającej opowieści o Misiu i jego sympatycznych sąsiadach. Dziękujemy za sympatyczne spotkanie!!!

• Ostatnia