• Znaleziono 192 wiadomości.

• Ostatnia
Dzień Mamy i Taty

W dniach 24 i 25 maja 2017 roku w grupach Biedronek, Jezyków, Żabek i Pszczółek odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Mamy i Taty.

,,Dobre rady na złe odpady"

Dnia 25 maja 2017 roku w grupie Misiów odbyło sie zajęcie dla rodziców pod hasłem ,,Dobre rady na złe odpady".

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Julia P. z grupy Jeżyków otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Moja ulubiona książka" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 52 w Sosnowcu. Julia na w/w konkurs wykonała Pszczółkę Maję- bohaterkę ulubionej książeczki.

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole otrzymało Certyfikat Stowarzyszenia Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF za projekt ,,Wszystkie Kolory Świata"

Wycieczka do biblioteki

Dnia 15 maja dzieci z grup starszych udały się na wycieczkę do biblioteki na Piaskch (filia nr 2 MBP w Czeladzi).

Dzień Solidarności Międzypokoleniowej

12 maja 2017 roku w „Kopalni Kultury” miało miejsce niezwykłe wydarzenie – pod hasłem „Młodość i Doświadczenie” kryły się obchody Dnia Solidarności Międzypokoleniowej zorganizowane przez Radę Seniorów Miasta Czeladź.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamusie i Tatusiów na uroczystość z okazji ich święta w następujące dni:

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie
Dni otwarte w przedszkolu

W dniach 8 i 9 maja 2017 roku w przedszkolu odbywały się Dni otwarte, na które zaprosiliśmy dzieci od września rozpoczynające przygodę z naszym przedszkolem.

Nagroda Zuzanny w ,,Kopalni Wyobraźni"

Wychowanka naszego przedszkola Zuzia W. z grupy Motylków jest jedną z utalentowanych laureatek festiwalu, który odbył się w Kopalni Kultury pod hasłem ,,Kopalnia Wyobraźni".

Serdecznie zapraszamy dzieci, które od września 2017 roku rozpoczną przygodę z naszym przedszkolem na dni otwarte, które odbędą się:

• Ostatnia