• Znaleziono 308 wiadomości.

• Ostatnia
Zajęcie otwarte w Misiach

Dnia 24 maja 2018 roku dzieci z grupy Misiów zaprosiły swoich rodziców na zajęcie otwarte. Tematem zajęcia były ,,Eksperymenty z kolorami", a jego cele to, między innymi: rozbudzanie ciekawości otaczającym światem, rozwijanie myślenia przyczynowo- skutkowego oraz doskonalenie umiejętności pracy w zespole.

Konkurs ,,Żyjmy zdrowo i bezpiecznie"

24maja 2018 Żabki- Julia, Tomek, Bartek wzięli udzial w XIV edycji konkursu międzyprzedszkolnego "ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 57 w Sosnowcu. Konkurs miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz sprawdzenie wiedzy na temat biezpieczeń

Dzień Mamy i Taty

Dnia 23 maja 2018 roku dzieci z grup 3, 4 i 5 latków zaprosiły swoich najbliższych na obchody Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki od samego rana były bardzo przejęte swoimi występami i nie mogły się doczekać wizyty rodziców.

Zaproszenie na Piknik Rodzinny 2018

Zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz ich najbliższych na Piknik Rodzinny 2018, który odbędzie się 29 maja 2018 roku w godzinach 16:00- 18:00 w ogrodzie przedszkolnym. Na piknik serdecznie zapraszamy również dzieci, które zostały przyjęte do naszego przedszkola na rok szkolny 2018/19.

Zajęcie otwarte w Żabkach

Dnia 21 maja 2018 roku w grupie Żabek odbyło się zajęcie otwarte z zakresu edukacji zdrowotnej. Celem zajęcia było rozwijanie ogólnej sprawności ruchowej poprzez zabawy i ćwiczenia gimnastyczne.

Zajęcie otwarte w Biedronkach

Dnia 18 maja 2018 roku w grupie Biedronek odbyło się zajęcie otwarte z zakresu edukacji poznawczej. Podczas zajęcia przedszkolaki zaprezentowały swoje wiadomości i umiejętności związane z pojęciami matematycznymi.

,,Podróże Misiołanków"- Certyfikat

Nasze przedszkole otrzymało Certyfikat udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Podróże Misiołanków". Przypomnijmy, że w/w projekt promuje wiedzę, właściwe postawy i zachowania z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa dzieci w wieku przedszkolnym.

Dzieci z grup Biedronek, Jeżyków, Żabek i Pszczółek zapraszają swoich rodziców/ opiekunów na Dzień Mamy i Taty, który odbędzie sie dnia 23 maja 2018 roku o godz.16:00.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie
Wycieczka do Planetarium w Chorzowie

11 maja 2018 roku wczesnym rankiem nasze najstarsze przedszkolaki wyruszyły w podróż, najpierw autokarem do Planetarium w Chorzowie, a potem statkiem kosmicznym w niesamowitą podróż w przestworza.

Wycieczka do kina

Dnia 8 maja 2018 roku dzieci z grupy Biedronek, Jeżyków, Żabek i Pszczółek wybrały się do kina w Kopalni Kultury na Piaskach. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem i dużą dozą emocji obejrzały film animowany pt.,,Luis i obcy".

• Ostatnia