• Znaleziono 286 wiadomości.

• Ostatnia
Wesołego Alleluja!!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego optymizmu. Społeczność Przedszkola Nr 10

Konkurs recytatorski ,,Wiersze Juliana Tuwima"

27 marca 2018 roku w Kopalni Kultury na Piaskach odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Wiersze Juliana Tuwima", którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia w Czeladzi.

Spotkania świąteczno- wiosenne

W dniach 26 i 27 marca 2018 roku w przedszkolu odbyły się świąteczno - wiosenne spotkania z rodzicami. Przedszkolaki ze wszystkich grup zaprosiły swoich najbliższych, aby wspólnie świętować czas wielkanocny.

W dniach od 29.03- 04.04.2018 roku nie będzie zajęć dodatkowych, tzn. Akademii Małego Naukowca, rytmiki, logorytmiki, gimnastyki korekcyjnej, religii.

Powitanie wiosny

Dnia 21 marca 2018 roku wszystkie przedszkolaki z radością uczestniczyły w imprezie zorganizowanej z okazji pierwszego dnia wiosny.

Teatr Ptak ,,Lis Przechera"

Dnia 14 marca 2018 roku przedszkolaki obejrzały wesołe przedstawienie pt. „Lis Przechera” w wykonaniu Teatru Ptak.

Przedszkolaki zapraszają swoich najbliższych na spotkania wielkanocne, które odbędą się w dniach:

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie!!!
Wycieczka do SP5

Dnia 12 marca 2018 roku nasze sześciolatki wraz ze swoimi paniami wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 5 w Czeladzi. Odwiedziny zorganizowane zostały w ramach Dni Otwartych szkoły oraz wieloletniej współpracy przedszkola z SP 5.

Projekt edukacyjny ,,Krecik poznaje Polskę"

W dniach od 5 do 8 marca 2018 roku gościliśmy w przedszkolu Krecika- bajkową postać, która na początku września wyruszyła w podróż po całej Polsce w ramach projektu edukacyjnego ,,Krecik poznaje Polskę".

Dzień Kobiet i Kobietek

8 marca 2018 roku, czyli w Dzień Kobiet pamiętali o nas mali mężczyźni, którzy uczcili święto swoich pań i koleżanek wręczając im kwiaty, słodkości i własnoręcznie wykonane podarunki. Dziękujemy!!! Wszystkim kobietom i kobietkom życzymy samych takich radosnych i pięknych dni!!!

• Ostatnia