• Znaleziono 192 wiadomości.

• Ostatnia

Dnia 6 września 2017 roku o godz. 16:30 w przedszkolu odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców wszystkich dzieci przyjętych na rok szkolny 2017/18. Serdecznie zapraszamy!!!

Pożegnanie przedszkola 2017

Dnia 12 czerwca 2017 roku dzieci z grup Motylków i Misiów uroczyście i oficjalnie pożegnały się z przedszkolem. Przedszkolaki pierwszą część imprezy zadedykowały swoim rodzicom, śpiewając i recytując dla nich wzruszające piosenki i wierszyki przepełnione miłością i wdzięcznością.

Wycieczka na wystawę ,,Dzieci Świata"

Dnia 9 czerwca 2017 roku dzieci z grup Jeżyków i Pszczółek odwiedziły filię MBP w Czeladzi. Przedszkolaki wybrały sie do biblioteki, aby obejrzeć wystawę fotografii przygotowaną przez panią Joannę Herman pt. ,,Dzieci Świata".

Wycieczka do Nadleśnictwa Siewierz

Dnia 6 czerwca 2017 roku dzieci z grup Jeżyków i Żabek udały się na wycieczkę autokarową do Nadleśnictwa Siewierz.

,,Trzy świnki" w Teatrze Dormana w Będzinie

Dnia 5 czerwca 2017 roku dzieci z grup Biedronek i Pszczółek odwiedziły Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt.,,Trzy świnki" wyreżyserowany przez Roberta Dorosławskiego.

Dzień Dziecka 2017

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodziły swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 2 czerwca i w dniu tym, słońce świeciło nad naszym przedszkolem dla wszystkich dzieci a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń.

,,Z przedszkola na stadion"

Dnia 1 czerwca 2017 roku, dzieci z grup Motylków i Misiów wzięły udział w III edycji Dnia Dziecka „Z przedszkola na stadion”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

Z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!

Dzień Dziecka z Seniorami

Dnia 31 maja 2017 roku seniorzy z klubu ,,Wrzos" zaprosili naszych wychowanków z najstarszych grup na uroczyste obchody Dnia Dziecka.

W dniach 19 i 20 czerwca 2017 roku w godzinach od 6:00 do 17:00 w przedszkolach pełniących dyżur wakacyjny 2017 (PP 10, PP 7, PP 11) będą podpisywane umowy cywilno- prawne z rodzicami dzieci zapisanych na dyżur do w/w placówek.

• Ostatnia