• Znaleziono 445 wiadomości.

• Ostatnia
Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd ,,Hej kolęda,

Dnia 10 grudnia 2019 roku w SDK Odeon odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd ,,Hej kolęda, kolęda", którego organizatorem było Przedszkole Nr 11 w Czeladzi. Naszą placówkę w konkursie reprezentowały dziewczynki z grupy Pszczółek: Marika S., Marysia W., Nikola M oraz z grupy Misiów Maja S., Julia G. i Zuzia H. Gratulujemy naszym małym artystkom byłyście rewelacyjne!!!

Mikołajki  2019

Ponieważ cały rok byliśmy baaaardzo grzeczni odwiedził nas Mikołaj. Wszyscy czekaliśmy na niego z niecierpliwością wystrojeni w mikołajkowe czapki i czerwone stroje. Prezentem dla dzieci tego dnia był przepiękny musical mikołajkowo-świąteczny oraz spotkanie z Mikołajem i otrzymanie paczek.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mikołajki 2019

Dyżur wakacyjny 2020 pełnia następujące placówki:

Dzień Górnika

,,Niech żyje nam górniczy stan" Dnia 4 grudnia 2019 roku naszych przedszkolaków odwiedzili panowie górnicy. Z okazji Barbórki zaproszeni goście opowiedzieli dzieciom o swojej ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Górnika

Wyniki ogólnopolskiego konkursu matematyczno- plastycznego „Figury geometryczne oczami dzieci” Dnia 29 listopada 2019 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Czeladzi rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs matematyczno- plastyczny „Figury geometryczne oczami dzieci”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na musical zimowo-świąteczny w wykonaniu naszych przedszkolaków. Impreza odbędzie się dnia 11 grudnia 2019 roku (środa) o godz. 16:00 w Kopalni Kultury. Prosimy rodziców: - o odebranie w tym dniu dzieci wcześniej - przebranie ich w stroje, które dostaną dzień wcześniej od wychowawców i przyprowadzenie do Kopalni Kultury na godz.15:45.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie
Zajęcie otwarte w Misiach

Dnia 29 listopada 2019 roku w grupie Misiów odbyło się zajęcie otwarte, którego tematem było ,,Magiczne pudło"- zabawy matematyczne z misiami. Podczas zajęcia dzieci doskonaliły sprawność manualną i inwencję twórczą, miały okazję utrwalić znajomość liczb w zakresie 10 oraz wspólnie z rodzicami kodowały zgodnie z instrukcją.

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada 2019 roku obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W tm dniu najważniejszymi gośćmi w przedszkolu były pluszowe misie. Wesołą zabawę rozpoczęliśmy od przywitania przybyłych dzieci z ich przyjaciółmi- misiami.

Zajęcie otwarte w Biedronkach

Dnia 22 listopada 2019 roku w grupie Biedronek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Było to zajęcie z zakresu edukacji artystycznej, a jego cel główny to kształtowanie pojęcia ,,higiena osobista" oraz rozwijanie sprawności manualnych i zachęcanie do udziału w zabawach inscenizowanych.

Pasowanie na Przedszkolaka 2019

Dnia 20 listopada 2019 roku pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim życiu przeżyły dzieci z grupy Biedronek. Maluszki zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka przez Panią Dyrektor Iwonę Sztramko, która dotykając każdego z nich ogromnym ołówkiem włączyła go do grona przedszkolaków.

• Ostatnia