• Znaleziono 250 wiadomości.

• Ostatnia
Projekt edukacyjny promujący Czeladź

Grupa Misiów pod opieką Pani Ani przystąpiła do ogólnopolskiego projektu zorganizowanego przez jedno z bydgoskich przedszkoli. Każda placówka uczestnicząca w projekcie opisuje swoją miejscowość, dzieli się ciekawymi wydarzeniami i miejscami oraz prezentuje swoją placówkę i grupę.

Tegoroczny Karnawałowy Bal Przebierańców odbędzie się dnia 10 stycznia 2018 roku w godzinach 16:00- 18:00 w Kopalni Kultury na Piaskach. Prosimy , aby każdy rodzic/ opiekun na godzinę 16:00 przyprowadził przebrane dziecko do Kopalni. Od godziny 16:00 do 18:00 dzieci pozostają pod opieką nauczycieli, o godz.18:00 rodzice/ opiekunowie odbierają dzieci.

Spotkanie jasełkowe z pierwszoklasistami

Dnia 2 stycznia 2018 roku naszych najstarszych przedszkolaków odwiedzili ich starsi koledzy z klasy I,,a" Szkoły Podstawowej nr 5 wraz z wychowawcą Panią Mirosławą Frej. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie jasełkowe, przypominając tym samym świąteczno- noworoczny nastrój. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej atmosferze. Dziękujemy Wam kochani za odwiedziny i piękny występ!!!

Wesołych Świąt!!!

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pomyślnego Nowego Roku, a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych składa Dyrekcja wraz z Personelem i Dziećmi Przedszkola Nr 10.

Powitanie zimy

Dnia 22 grudnia 2017 roku nasze przedszkolaki uroczyście i oficjalnie powitały nastającą porę roku, czyli zimę. Spotkanie rozpoczęła pani Jarka, która wprowadziła dzieci w zimowo-świąteczny nastrój, czytając im krótką opowieść o gwiazdkowych prezentach.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Powitanie zimy
,,Choinka" zajęcie otwarte w Jeżykach

Dnia 20 grudnia 2017 roku w grupie Jeżyków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Podczas zajęcia przedszkolaki rozmawiały na temat wysłuchanego opowiadania, rozwiązywały zagadki i wykonywały świąteczną choinkę.

Spotkania świąteczne z rodzicami

W dniach 14 i 15 grudnia 2017 roku nasze przedszkolaki spotkały się ze swoimi najbliższymi na wspólnym kolędowaniu przy choince.

Mistrz Świata czyta dzieciom

Dnia 8 grudnia 2017 roku dzieci ze starszych grup wzięły udział w kolejnym spotkaniu zorganizowanym w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom". Tym razem nasze zaproszenie do wspólnego czytania przyjął Pan Cezary Podraza wielokrotny zawodowy Mistrz Świata w kick boxingu.

I jeszcze raz Mikołaj!!!

Dnia 6 grudnia 2017 roku naszych przedszkolaków powtórnie odwiedził Mikołaj, a wszystko to za sprawą starszych kolegów i koleżanek z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Macierzy Polskiej w Czeladzi, którzy obdarowali każde dziecko słodkim upominkiem.

Główny Inspektorat Sanitarny w Dąbrowie Górniczej przygotował materiały edukacyjne na temat wszawicy. Materiały są przeznaczone dla szkół i przedszkoli i przybliżają temat wszawicy i działania profilaktyczne. Zapraszamy do zapoznania się z broszurami i plakatami w dziale Nasze przedszkole----->ogłoszenia

• Ostatnia