• Znaleziono 478 wiadomości.

• Ostatnia

1.Bajkowe kalambury W konkurencji tej każda z drużyn otrzymuje po 3 hasła tematycznie związane z bajkami, które musi pokazać przeciwnikom. Za każdą odgadniętą zagadkę pokazową mogą otrzymać po 2 punkty, czyli w sumie każda z drużyn może maksymalnie otrzymać za tą rundę po 6 punktów.

Coś niecoś po angielsku 1. https://www.youtube.com/watch?v=_Ir0Mc6Qilo 2. https://www.youtube.com/watch?v=pWepfJ-8XU0

Ze względu na zaistniałą sytuację począwszy od dnia dzisiejszego na naszej stronie będą publikowane propozycje zabaw i zajęć dla dzieci i ich opiekunów. Poniżej pierwsza publikacja https://panimonia.pl/…/masy-sensoryczne-plastyczne-przepisy/

W związku z podjętymi decyzjami o zawieszeniu zajęć w przedszkolach i szkołach od poniedziałku 16 marca do 25 marca 2020r. przedszkole BĘDZIE NIECZYNNE.

Spotkania ze Strażą Miejską

Przedszkolaki z grup Misiów, Motylków i Pszczółek uczestniczyły w spotkaniach z pracownikami Straży Miejskiej w Czeladzi. Przybyli na spotkanie strażnicy i strażniczka od lat czuwają nad bezpieczeństwem dzieci i tym razem również przybyli do nas z pogadanką i licznymi poradami oraz przestrogami dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Zgodnie z decyzją Premiera Rządu RP od 12 marca 2020 roku zawieszone zostają zajęcia we wszystkich placówkach oświatowych w Czeladzi (szkoły, przedszkola). W czwartek i piątek (12 i 13 marca) prowadzone będą wyłącznie zajęcia opiekuńcze dla tych dzieci, które nie będą miały zapewnionej opieki w domu. Natomiast od poniedziałku 16 marca 2020 roku wszystkie placówki oświatowe będą zamknięte do odwołania.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dostępną w zakładce -----> ogłoszenia.

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" odwiedziły nas uczennice klasy V Szkoły Podstawowej Nr 5. Twórczynie dalszych losów Małego Księcia przybyły do naszych przedszkolaków, by metodą "Kamishibai" zaprezentować swoje dzieło młodszym koleżankom i kolegom. Przedstawienie przygotowane pod kierunkiem Pani Pauliny sprawiło tak dużo radości zarówno oglądającym jak i występującym, że w planach są już kolejne projekty.

,,Marcowa pogoda"- zajęcie otwarte w Biedronkach

Dnia 4 marca 2020 roku w grupie Biedronek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Podczas zajęcia przedszkolaki wspólnie z rodzicami poszerzali swoja wiedzę przyrodniczą i umiejętności aktywnie uczestnicząc w zabawach pod hasłem ,,Marcowa pogoda".

Prosimy o zapoznanie się z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego dostępną w zakładce---> ogłoszenia

• Ostatnia