• Znaleziono 223 wiadomości.

• Ostatnia
,,Konkursy, konkursy..."

Nasi wychowankowie biorą aktywny udział w różnego rodzaju konkursach organizowanych w całym kraju. Dzieci z grupy Motylków: Laura P. i Malwina Sz. przygotowały prace plastyczne na konkurs ,,Mój przyjaciel miś", natomiast Szymon T. wykonał pięknego białego orła na poważny temat konkursowy ,,Symbole Niepodległości- Polak Mały".

Dzień Postaci z Bajek 2017

Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest 5 września. Wbrew pozorom nie jest skierowany wyłącznie do najmłodszych. Jego celem jest nie tylko przypomnienie postaci z kultowych bajek, ale również zwrócenie uwagi na rolę wychowawczą i edukacyjną dobrych bajek,

W dniach od 6 listopada do 1 grudnia 2017 roku dzieci z grup Biedronek i Jeżyków będą miały organizowane zajęcia logorytmiczne- ruch i słowo.

Podziękowania od bezdomnych zwierzaków

W imieniu pracowników Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu oraz ich podopiecznych składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyłączyli do zbiórki karmy oraz innych niezbędnych dla zwierzaków rzeczy. Dziękujemy za zaangażowanie i okazane serce!!!

Dzień Dyni w przedszkolu

Dnia 31 października 2017 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dyni. Wszystkie dzieci ubrane były tego dnia na pomarańczowo i w grupach bawiły się wykorzystując różnego rodzaju dynie oraz ich nasiona, czyli pestki.

,,Wesołe zabawy z listopadem"

Dnia 30 października 2017 roku w grupie Misiów odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pod hasłem ,,Wesołe zabawy z listopadem".

,,Kot w butach"- teatrzyk w przedszkolu

Dnia 27 października 2017 roku odwiedził nas Teatr Blaszany Bębenek z Chrzanowa. Wszystkie przedszkolaki wzięły udział w spektaklu pt. "Kot w butach".

We wtorek 31 października w przedszkolu organizowany będzie Dzień Dyni. Prosimy rodziców, aby tego dnia wszystkie dzieci ubrane były na pomarańczowo.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Uwaga, uwaga!!!
Projekt edukacyjny ,,Dzieciaki Mleczaki"

Dnia 26 października 2017 roku dzieci z grup Jeżyków i Pszczółek podczas zajęć poznawały walory zdrowotne i smakowe produktów mleczarskich. Zajęcie odbyło się w ramach realizowanego w przedszkolu projektu edukacyjno- informacyjnego ,,Dzieciaki Mleczaki".

Informujemy, że w dniach od 30 października do 3 listopada 2017 roku nie będzie zajęć dodatkowych ( zajęcia rytmiczno- taneczne, Akademia Małego Naukowca i gimnastyka korekcyjna). Zajęcia ponownie będą odbywały się od dnia 6 listopada wg ustalonego harmonogramu.

• Ostatnia