• Znaleziono 285 wiadomości.

• Ostatnia
,,Czerwony Kapturek"

Nauczycielki z naszego przedszkola przygotowały teatrzyk oparty na scenariuszu bajki ,,Czerwony Kapturek". Do obejrzenia przedstawienia zaprosiły wszystkich naszych przedszkolaków oraz dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 5 W Czeladzi.

,,Barwy narodowe oczami dziecka"

Dnia 24kwietnia 2018 roku w Bibliotece Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Barwy narodowe oczami dziecka".

Rodzice dzieci zakwalifikowanych z wniosków ( dzieci nowe) do Przedszkola Publicznego nr 10 są zobligowani do podpisania Oświadczenia potwierdzającego wolę przyjęcia dziecka do przedszkola.

,,Przedszkolaki dla Niepodległej"

Dnia 19 kwietnia 2018 roku w Klubie Jana Kiepury w Sosnowcu odbył się XVIII Przegląd Poezji Dziecięcej w Przedszkolu pod hasłem ,,Przedszkolaki dla Niepodległej".

DNIA 17 KWIETNIA 2018 ROKU W GODZINACH DOPOŁUDNIOWYCH W PRZEDSZKOLU BĘDĄ ROBIONE ZDJĘCIA. GRUPY MŁODSZE ZDJĘCIA WIOSENNE, GRUPY STARSZE (6-LATKI) TABLO I ZDJĘCIA DO LEGITYMACJI SZKOLNEJ.

,,Podróże Misiołanków"- projekt edukacyjny

Nasze przedszkole zostało zakwalifikowane do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ,,Podróże Misiołanków", w związku z tym z początkiem wiosny odwiedził nas miś Noteusz. Misiołanki to czteroosobowa rodzina pluszowych misiów, które od września 2016 roku podróżują po całej Polsce i odwiedzają przedszkolaków

Nasze przedszkole jest organizatorem Festiwalu Europejskiego, który odbędzie się dnia 6 czerwca 2018 roku w Kopalni Kultury. W związku z tym dnia 6 kwietnia 2018 roku odbyło się losowanie, w wyniku którego zostały przydzielone kraje europejskie z charakterystycznymi dla nich tańcami do poszczególnych czeladzkich przedszkoli: PP1- Hiszpania, PP4- Francja, PP5- Polska, PP7- Rosja, PP9- Czechy, PP10- Węgry, PP11- Grecja.

,,Kopciuszek w wersji nowoczesnej" w Kopalni Kultu

Dnia 6 kwietnia 2018 roku w Kopalni Kultury odbyło się przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy IV a Szkoły Podstawowej Nr 5 w Czeladzi pt.,,Kopciuszek w wersji nowoczesnej".

Teatrzyk ,,Wiosenna euforia"

Dnia 5 kwietnia 2018 roku do przedszkola zawitali artyści Agencji Artystycznej KANON z Krakowa. Dzieciaki miały okazję obejrzeć teatrzyk pt:„Wiosenna euforia”.

Wesołego Alleluja!!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego optymizmu. Społeczność Przedszkola Nr 10

• Ostatnia