• Znaleziono 319 wiadomości.

• Ostatnia
Letnie zabawy w ogrodzie przedszkolnym

Piękna sierpniowa pogoda sprzyja przedszkolakom, dlatego chętnie bawią się i spędzają czas w ogrodzie na wesołych. letnich zabawach,

Podwórkowe malowanie na folii

Wszystkie dzieci z radością wzięły udział w podwórkowym malowaniu na folii. Zajęcia dostarczyły przedszkolakom wielu głębokich bodźców: dotykowych i wzrokowych, tak bardzo istotnych dla zrównoważonego rozwoju młodego człowieka.

Zawody sportowe na boisku

Dnia 6 sierpnia 2018 roku przedszkolaki wzięły udział w zawodach sportowych, które odbyły się na boisku zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 5. Dzieci wykazały sie niezwykłą sprawnością fizyczną podczas rzutu do piłką do kosza, strzelania goli do prawdziwej bramki, celnego rzucania piłką i omijania przeszkód.

Dyżur wakacyjny rozpoczęty!!!

Dnia 1 sierpnia 2018 rozpoczął się w naszym przedszkolu wakacyjny dyżur. Tego dnia w godzinach dopołudniowych dzieci z radością uczestniczyły w zorganizowanym w ogrodzie przedszkolnym konkursie na najpiękniejszą budowlę z piasku.

Zajęcia adaptacyjne

Dnia 19 czerwca 2018 roku w przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które od września zawitają w nasze progi. Mali gości wspólnie ze swoimi rodzicami bawili się, zwiedzali pomieszczenia przedszkolne oraz poznawali swoje panie i nowych kolegów i koleżanki.

,,Bezpieczne wakacje 2018"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Górniczej przekazuje informację związaną z akcją, której celem jest stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży oraz ograniczenie negatywnych skutków zdrowotnych wynikających z coraz powszechniejszej dostępności do substancji o działaniu psychoaktywnym.

,,Krecik poznaje Polskę"- Certyfikat

Miło nam poinformować, iż nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Krecik poznaje Polskę". Dziękujemy koordynatorkom projektu Pani Marcie i Natalce, które były przewodnikami podróży Krecika po naszym przedszkolu i mieście.

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Dnia 14 czerwca 2018 roku w przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dzieci 6-letnich oraz obchody Dnia Mamy i Taty.

Informujemy , że umowy z rodzicami dzieci, które będą uczęszczać do naszego przedszkola w roku szkolnym 2018/19 2018 będą podpisywane na początku września. Dotyczy to dzieci nowoprzyjętych i tych, które już uczęszczają do naszego przedszkola.

Informujemy rodziców dzieci zapisanych do naszego przedszkola na miesiąc sierpień, że umowy będą podpisywane w Przedszkolu Publicznym Nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w dniach:

• Ostatnia