• Znaleziono 445 wiadomości.

• Ostatnia
Bal karnawałowy 2020

Dnia 29 stycznia 2020 roku w Kopalni Kultury na Piaskach odbył się nasz tradycyjny bal przebierańców. Wszyscy przybyli na niego goście wystrojeni w bajkowe stroje spędzili czas na cudownej i wspaniałej zabawie. Przy dźwiękach skocznych karnawałowych hitów tańcowali wszyscy i duzi i mali podśpiewując wspólnie z wodzirejem balu. Dziękujemy wszystkim za fajną, wspólną zabawę i już czekamy na następny tak cudowny bal!!!

Wizyta gości z Auby

Dnia 24 stycznia 2020 roku nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście. W godzinach dopołudniowych do przedszkola przybyła delegacja z partnerskiego francuskiego miasta Auby. Goście podczas pobytu wspólnie z Panią wiceburmistrz Beatą Zawiła odwiedzili dzieci ze wszystkich grup oraz zwiedzili pomieszczenia przedszkola.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Zapraszamy nasze kochane babcie i wspaniałych dziadziusiów na spotkanie z okazji ich święta, które odbędzie się w przedszkolu dnia 5 lutego 2020 roku w następujących godzinach: Biedronki, Jeżyki - godz. 10:00 Motylki, Misie, Żabki - godz. 10:45 Pszczółki - godz. 11:15

Zaproszenie na bal karnawałowy

Zapraszamy dzieci ze wszystkich grup oraz ich rodziców na karnawałowy bal, który odbędzie się dnia 29 stycznia 2020 roku w godzinach 16:00-18:00 w Kopalni Kultury na Piaskach.

Kolędowanie z seniorami Klubu WRZOS

Dnia 9 stycznia 2020 roku odwiedziła nas zaprzyjaźniona grupa seniorów z czeladzkiego klubu ,,Wrzos". Przedszkolaki zaprezentowały gościom swój zimowo-świąteczny musical, a następnie wspólnie z nimi kolędowali i bawili się przy dźwiękach zimowych piosenek. Czas spędzony z seniorami upłynął w bardzo miłej i radosnej atmosferze, a nasi mali artyści oraz goście udowodnili, że dobra zabawa i muzyka może łączyć pokolenia.

Kolej na FERIE- informacja o bezpłatnych przejazd

Bezpłatne przejazdy kolejowe dla dzieci i młodzieży od 11-26 stycznia 2020 roku

Zajęcie otwarte w Żabkach

W grupie Żabek dnia 8 stycznia 2020 roku odbyło się zajęcie otwarte z zakresu edukacji matematycznej. Podczas wielu zabaw i ćwiczeń zaproponowanych przez nauczycielkę dzieci rozwijały umiejętność dodawania i odejmowania oraz klasyfikowania przedmiotów.

Życzenia świąteczne

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2020 życzy Dyrekcja, Dzieci oraz Personel Przedszkola Nr 10.

Zajęcie otwarte w Biedronkach

Dnia 18 grudnia 2019 roku w grupie Biedronek odbyło się zajęcie otwarte, podczas którego przedszkolaki doskonaliły swoje umiejętności w zakresie klasyfikowania przedmiotów.

Musical zimowo-świąteczny w Kopalni Kultury

Dnia 11 grudnia 2019 roku zaprosiliśmy najbliższych naszych przedszkolaków na zimowo-świąteczny musical, który odbył się w Kopalni Kultury.

• Ostatnia