• Znaleziono 308 wiadomości.

• Ostatnia

Dnia 19 czerwca 2018 roku o godzinie 15:30 w przedszkolu odbędą się zajęcia adaptacyjne, na które zapraszamy dzieci rozpoczynające od września 2018 przygodę z naszym Przedszkolem.

,,Tanecznym krokiem przez Europę"

Dnia 6 czerwca 2018 roku grupa Misiów reprezentowała naszą placówkę w Festiwalu Tańca Europejskiego pt. „Tanecznym krokiem przez Europę” w Kopalni Kultury. Organizatorem festiwalu było Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Disneya w Czeladzi.

Dnia 14 czerwca 2018 roku w przedszkolu odbędzie się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz Dzień Mamy i Taty w grupach dzieci najstarszych.

Wycieczka do wioski indiańskiej

Dnia 4 czerwca 2018 roku dzieci z grup Jeżyków i Żabek odwiedziły wioskę indiańską w Kiełkowicach koło Ogrodzieńca. Podczas wycieczki wykwalifikowani animatorzy- pedagodzy przebrani w stroje indiańskie wprowadzili małych turystów w świat Indian i Traperów.

,,Z przedszkola na stadion"2018

Dnia 4 czerwca 2018 roku nasze 6-latki wzięły udział w III edycji turnieju ,,Z przedszkola na stadion". Impreza została zorganizowana przez Miasto Czeladź z okazji Dnia Dziecka i odbyła się na stadionie w Czeladzi.

Życzenia

Z okazji Dnia Dziecka naszym kochanym przedszkolakom życzymy samych pogodnych i radosnych dni oraz jak najwięcej beztroskich chwil!!! Dyrekcja i personel Przedszkola Publicznego Nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Życzenia
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Dnia 29 maja 2018 roku w ogrodzie przedszkolnym odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Zmieniająca się nagle pogoda chciała nam zrobić psikusa, jednak szczęście nam dopisało i kolejny, tradycyjny już piknik odbył się o zaplanowanym czasie i jak się okazało był bardzo udaną imprezą.

W związku z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L z 04.05.2016 r., Nr 119, s. 1) informujemy, iż:

Kategoria: Aktualności całość aktualności: RODO informacje

Dnia 4 czerwca 2018 r. dzieci z grup Jeżyków i Żabek wyjeżdżają na wycieczkę do wioski indiańskiej w Kiełkowicach. Prosimy tego dnia przyprowadzić dzieci do przedszkola na godzinę 8:00 na śniadanie, wyjazd autokaru o godzinie 8:30.

Dnia 4 czerwca 2018 roku dzieci z grup Misiów i Motylków wyjeżdżają na stadion w Czeladzi na II edycję imprezy ,,Z przedszkola na stadion". Prosimy rodziców, aby tego dnia przyprowadzić dzieci do przedszkola na godzinę 8:50, zapewnić nakrycie głowy i zabezpieczyć kremem z filtrem UV.

• Ostatnia