• Znaleziono 250 wiadomości.

• Ostatnia

Wykaz przedszkoli pełniących dyżur wakacyjny 2018.

W związku z Zarządzeniem Nr 24/2018 Burmistrza Miasta Czeladź z dnia 22 stycznia 2018 roku w zakładce dokumenty---> rekrutacja dostępne są terminy przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli publicznych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Czeladź na rok szkolny 2018/19.

Święto Babci i Dziadziusia 2018

W podzięce za wielkie serce Babci i Dziadka dnia 22 stycznia 2018 roku w przedszkolu odbyły się uroczyste spotkania. Wychowawcy grup witali ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia.

Warsztaty mydlarskie

Dnia 17 stycznia 2018 roku w Przedszkolu zapachniało ... Dzieci uczestniczyły w warsztatach mydlarskich. Z gliceryny tworzyły mydełka w wybranym przez siebie kształcie, kolorze i zapachu. Mogły zatopić w nich różne składniki wzbogacające wygląd i jakość mydełka

Dnia 24.01.2018r. o godz. 16:30 we wszystkich grupach wiekowych odbędzie się zebranie z rodzicami, którego tematem będzie podsumowanie pracy opiekuńczo- dydaktyczno- wychowawczej w I semestrze. W grupach Motylków i Misiów przed zebraniem odbędzie się spotkanie z Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5 w Czeladzi.

,,Kraina muzyki" zajęcie otwarte w Żabkach

Dnia 15 stycznia 2018 roku w grupie Żabek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Przedszkolaki podczas zajęcia, które odbyło się pod hasłem ,,Kraina muzyki" rozbudzały swoje zainteresowania muzyczne na drodze obcowania z dźwiękiem i rytmem, kształtowały poczucie rytmu i umiejętność interpretacji muzyki ruchem.

Bal, bal, bal...

Dnia 10 stycznia w Kopalni Kultury na Piaskach odbył się przedszkolny bal karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola oraz pierwszoklasiści z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej Nr 5.

Zaproszenie!!!

Serdecznie zapraszamy nasze kochane Babcie i wspaniałych Dziadków na spotkanie z okazji ich święta, które odbędzie się dnia 22 stycznia 2018 roku o godz.10:00 w salach poszczególnych grup.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie!!!
Gramy dla WOŚP

Nasze przedszkole kolejny rok bierze udział w zbiórce pieniążków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prosimy wszystkich dobrych ludzi o wielkich serduchach do przyłączenia się do akcji i wrzucania choćby niewielkich kwot do puszki.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Gramy dla WOŚP

W grudniu minionego roku w Przedszkolu Nr 63 w Lublinie został rozstrzygnięty Ogólnopolski konkurs plastyczno-techniczny "Kartki Bożonarodzeniowe". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nadesłano ponad 400 prac z całej Polski. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Komisja konkursowa dokonała wyboru najlepszych prac.

• Ostatnia