• Znaleziono 349 wiadomości.

• Ostatnia
Spotkanie z górnikiem

Dnia 10 grudnia 2018 roku naszych przedszkolaków odwiedził górnik. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego w przedszkolu programu preorientacji zawodowej oraz obchodów Dnia Górnika.

Odwiedziny Mikołaja

Dnia 5 grudnia 2018 roku naszych przedszkolaków odwiedził cały rok wyczekiwany Mikołaj. Zawitał do każdej grupy, gdzie wysłuchał piosenek przygotowanych specjalnie na tą okazję i obdarował dzieci prezentami.

Dzień Górnika

Z okazji Barbórki nasze przedszkolaki poznawały dziś trudny i niebezpieczny zawód górnika,dowiedziały się skąd pochodzi węgiel i do czego jest wykorzystywany. Wykonywały też prace plastyczne tematycznie związane z kopalnią i górnikiem oraz śpiewały piosenki.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Górnika
,,Siedem dni tygodnia" zajęcie otwarte w Żabkach

Dnia 30 listopada 2018 roku w grupie Żabek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Tego dnia rodzice mogli przekonać się jak Żabki radzą sobie z posługiwaniem się nazwami poszczególnych dni tygodnia.

Serdecznie zapraszamy najbliższych naszych przedszkolaków na spotkania choinkowe, które odbędą się w przedszkolu w dniach: 13 grudnia 2018 r. Biedronki godz.15:30; Jeżyki godz.16:00; Żabki godz.16:30. 14 grudnia 2018 r. Pszczółki godz.15:30; Motylki godz.16:00; Misie godz.16:30.

,,Spotkanie z ufoludkiem" zajęcie otwarte w Motyl

Dnia 29 listopada 2018 roku w grupie Motylków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców z zakresu edukacji językowej. Tematem zajęcia było ,,Spotkanie z ufoludkiem - podróż w kosmos", a jego celem głównym poznanie nazw planet oraz rozwijanie zdolności językowych i plastycznych.

Spotkanie przedszkolaków z Seniorami z klubu Wrzo

Dnia 26 listopada 2018 roku naszych najstarszych przedszkolaków odwiedzili seniorzy z czeladzkiego klubu WRZOS.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Międzynarodowy Dzień Ochrony Praw Dziecka

Dnia 20 listopada 2018 roku w przedszkolu był dniem wyjątkowym. Nasze przedszkole przyłączyło się do obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Praw Dziecka.

Pasowanie na Przedszkolaka 2018

Dnia 16 listopada 2018 roku odbyła się miła uroczystość w grupie BIEDRONEK- PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

• Ostatnia