• Znaleziono 314 wiadomości.

Wycieczka do Jumpcity w Katowicach

Dnia 14 marca 2017 roku dzieci z grup Misiów i Motylków odwiedziły katowicki Jumpcity.

,,O prosiaczku brudasku"

Dnia 13 marca 2017 roku przedszkolaki obejrzały bajkę w wykonaniu aktorów teatru „Skrzat” z Krakowa pt. „O Prosiaczku Brudasku”.

Z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim kobietom i kobietkom samych radosnych, szczęśliwych i pogodnych dni życzy męska społeczność Przedszkola Publicznego nr 10 im.,,Przyjaciół Bajek Disneya" w Czeladzi

Spotkanie z książką

Dnia 7 marca 2017 roku w przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze, w którym uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup.

,,Geometryczny pajacyk"- zajęcie dla rodziców w

Dnia 6 marca 2017 roku dzieci z grupy Jeżyków zaprosiły swoich rodziców na zajęcie otwarte.

Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura, który obchodziliśmy 28 lutego 2017 roku upamiętnia wszystkich dawnych władców lądów i wód, zarówno tych łagodnych jak i groźnych.

,,Pączki, pączusie..."

Staropolskie przysłowie mówi: Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.

Podsumowanie projektu UNICEF ,,Wszystkie Kolory Ś

Na terenie Przedszkola Publicznego nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi do udziału w akcji Wszystkie Kolory Świata przyłączyło się 40 dzieci wraz z rodzicami.

Rodzice dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola składają na kolejny rok szkolny 2017/2018 „Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego” w terminie od 22 do 28 lutego 2017 r.

1 marca 2017 r. rusza nabór do czeladzkich przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018. Druki wniosków o przyjęcie będą dostępne w każdym przedszkolu.