Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek DisneyaStrona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 305 wiadomości.

1 marca 2017 r. rusza nabór do czeladzkich przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018. Druki wniosków o przyjęcie będą dostępne w każdym przedszkolu.

Światowy Dzień Kota

20 lutego 2017 roku wszystkie nasze przedszkolaki bawiły się wspólnie na kociej imprezie z okazji Światowego Dnia Kota.

Walentynki2017

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem bądź wyznaniem miłosnym (tzw. walentynkę) albo też obdarowujemy się prezencikami.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Walentynki2017
Bal karnawałowy 2017

W dniach 6 i 7 luty 2017 roku w przedszkolu od godzin porannych było głośno i radośnie. Wszystko to za sprawą noworocznego balu karnawałowego i przebierańców w nim uczestniczących.

UCHWAŁA Nr XXXIII/443/2017 RADY MIEJSKIEJ W CZELADZI z dnia 31 stycznia 2017 r. w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów w Gminie Czeladź do nowego ustroju szkolnego

Warsztaty teatralne i teatrzyk ,,Kopciuszek"

Dnia 3 lutego 2017 roku do naszego przedszkola zawitał jednoosobowy, w pełni profesjonalny teatrzyk Pani Krystyny Popławskiej ze spektaklem pt. „Kopciuszek”.

Święto Babci i Dziadka!!!

Dnia 2 lutego 2017 roku w przedszkolu odbyła się jedna z najpiękniejszych imprez- Dzień Babci i Dziadka. Były więc życzenia i pełne miłości, wiersze i piosenki.

Kochanym Babciom i Dziadziusiom!!!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkim seniorom życzymy zdrowia, uśmiechu i samych ciepłych, radosnych chwil spędzonych z wnukami.

Spotkanie czytelnicze ,,Jak wygląda zima?"

Dnia 19 stycznia 2017 roku w przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom" i współpracy z MBP filia nr2 na Piaskach. Tym razem pani Marzenka zaprezentowała przedszkolakom ciekawą bajkę o zimie, na podstawie której wywiązała się rozmowa o tym jak wygląda zima, jak należy dbać o bezpieczeństwo podczas zabaw na śniegu i lodzie, a także jak ubierac się w zimowe, mroźne dni.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Żeromskiego 19,
41-253 Czeladź
tel: 32 265 38 77
e-mail: pp10czeladz[at]wp.pl

Dane adresowe

Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl