• Znaleziono 250 wiadomości.

Konkursy plastyczne

"MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”, „JESIENNY LAS”

,,Motylki" i zabawy ciastoliną

Informujemy, że w dniach od 17 do 21.10.2016 roku nie będzie zajęć religii z powodu choroby katechety.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy życzenia satysfakcji z pracy z dziećmi, radości z odkrywania talentów i uzdolnień oraz zapału do podejmowania nowych wyzwań w pracy wychowawczej.

Projekt edukacyjny UNICEF

Nasza placówka przystąpiła do realizacji projektu edukacyjnego UNICEF ,,Wszystkie kolory świata".Projekt jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Angoli.

Od dnia 10 października 2016 roku nastąpi zmiana harmonogramu gimnastyki korekcyjnej. Nowy harmonogram dostępny w zakładce ,,Zajęcia dodatkowe

Warsztaty prozdrowotne

Dnia 6 października 2016 roku w przedszkolu zorganizowane zostały prozdrowotne warsztaty edukacyjne z zakresu profilaktyki jamy ustnej.

Akademia Wyobraźni Play-Doh

Nasza placówka przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Akademia Wyobraźni Play-Doh koncentrującego się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków.

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka w przedszkolu - jest to coroczna impreza, nie tylko dla chłopców, choć prezenty, otrzymują właśnie oni.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2016

Okazji do czytania dzieciom jest wiele i powinniśmy robić to jak najczęściej zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Czytanie na głos stymuluje rozwój maluszków, wzbogaca ich słownictwo oraz rozwija wyobraźnię.