• Znaleziono 237 wiadomości.

Zabawy z Panią Pogodą

Dnia 25 października 2016 roku odbyły się zajęcia otwarte w grupie "Żabek". Dzieciaki zaprosiły swoich rodziców do wspólnej zabawy pt "Muzyczna wędrówka z Panią Pogodą".

,,Jesienne drzewa"

Dnia 24.10.2016 roku w grupie ,,Jezyków" odbyło się otwarte zajęcie plastyczne, którego tematem były ,,Jesienne drzewa".

Dnia 20 października 2016 roku jury konkursu plastycznego ,,Francja oczami dziecka" zorganizowanego przez nasze przedszkole wyróżniło wszystkie prace, które brały w nim udział. Nagrody, dyplomy oraz podziękowania dla autorów prac i ich opiekunów zostaną dostarczone im w najbliższym czasie przez organizatora. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie gratulujemy! ! !

Szanowni Rodzice informujemy, że dnia 21.10.16r. nie będzie zajęć z Akademii Małego Naukowca oraz, że w dniu 24.10.16r. w przedszkolu będą wykonywane zdjęcia do kalendarzy.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie!!!
Pani Magda czyta przedszkolakom

Dnia 18 października 2016 roku w przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane w ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom

Dzień Chleba

Dnia 17 października 2016 roku wszystkie przedszkolaki obchodziły Dzień Chleba.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Chleba

Zapraszamy rodziców na zajęcia otwarte w grupach: Jeżyki dn. 24.10.2016 roku godz.9:30 Żabki dn. 25.10.2016 roku godz.10:00 Misie dn. 27.10.2016 roku godz.10:00

Konkursy plastyczne

"MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”, „JESIENNY LAS”

,,Motylki" i zabawy ciastoliną

Informujemy, że w dniach od 17 do 21.10.2016 roku nie będzie zajęć religii z powodu choroby katechety.