• Znaleziono 340 wiadomości.

Dnia 12 października 2017 roku w przedszkolu odbędą się warsztaty edukacyjne.

Powitanie Jesieni

Dnia 22 września 2017 roku wszystkie dzieci w przedszkolu powitały nadchodzącą porę roku- jesień. Przedszkolaki w wielką uwagą wysłuchały listu od Pani Jesieni,

Dzień Przedszkolaka 2017

19 września 2017 roku obchodziliśmy w przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji wszystkie dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach, grach, konkursach i tańcach.

Sprzątanie Świata 2017

15 września 2017 roku dzieci ze starszych grup wzięły udział w akcji "Sprzątanie Świata", która w tym roku odbyła się pod hasłem " Nie ma śmieci -są surowce".

Pani Jarka czyta dzieciom

Dnia 15 września 2017 roku w przedszkolu rozpoczęła się akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom". Tego dnia zaraz po śniadaniu starsze przedszkolaki zebrały się w sali Misiów, aby uważnie słuchać głośnego czytania Pani Jarki

,,Kolorowe drzewka" Jeżyków

,,Jeżyki" podczas zajęć plastycznych wyczarowały za pomocą farb piękne, kolorowe drzewa. Samodzielnie wykonane prace sprawiły przedszkolakom mnóstwo radości i przyczyniły się do rozwijania ich zdolności i sprawności manualnych.

,,Wesołe listki" Biedronek

Nasi najmłodsi wychowankowie, czyli przedszkolaki z grupy Biedronek dnia 14 września podczas zajęć malowali wesołe, kolorowe listki.

Burmistrz Miasta Czeladź oraz Stowarzyszenie Moc Wsparcia mają zaszczyt zaprosić dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowe spotkanie inaugurujące zajęcia w ramach Czeladzkiej Akademii Rodzica

Kategoria: Aktualności całość aktualności: ZAPROSZENIE

Dnia 6 września 2017 roku o godz. 16:30 w przedszkolu odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców wszystkich dzieci przyjętych na rok szkolny 2017/18. Serdecznie zapraszamy!!!

Pożegnanie przedszkola 2017

Dnia 12 czerwca 2017 roku dzieci z grup Motylków i Misiów uroczyście i oficjalnie pożegnały się z przedszkolem. Przedszkolaki pierwszą część imprezy zadedykowały swoim rodzicom, śpiewając i recytując dla nich wzruszające piosenki i wierszyki przepełnione miłością i wdzięcznością.