• Znaleziono 305 wiadomości.

Wiosna w przedszkolu

Wiosna zawitała do nas uśmiechnięta i wesoła. Obserwując rozwijające się rośliny w ogródkach obok naszego Przedszkola, dzieci z grupy "Misie" postanowiły również mieć troszkę zielonej wiosny w sali.

Nabór do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych w Czeladzi na rok szkolny 2017/2018 będzie przeprowadzany w oparciu o sieć szkół określoną w uchwale nr XXXVI/485/2017 Rady Miejskiej w Czeladzi z dnia 29 marca 2017 r. w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów w Gminie Czeladź do nowego ustroju szkolnego.

Spotkanie wiosenno- świąteczne w Kopalni Kultury

Dnia 10 kwietnia 2017 roku nasze przedszkolaki zaprosiły swoich najbliższych na wiosenno- świąteczne spotkanie do Kopalni Kultury na Piaskach.

,,Siedem dni ma tydzień" zajęcie otwarte w Żabk

31 marca 2017 roku dzieci z grupy Żabek wspólnie ze swoimi rodzicami uczestniczyli w zajęciu z zakresu edukacji matematycznej pod hasłem ,,Siedem dni ma tydzień".

,,Kropki biedronki" zajęcie dla rodziców w Biedr

Dnia 30 marca 2017 roku w grupie Biedronek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców z zakresu edukacji matematycznej.

Konkurs recytatorski ,,Wiersze Jana Brzechwy"

Dnia 28 marca 2017 roku w Kopalni Kultury na Piaskach odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski ,,Wiersze Jana Brzechwy".

Zaproszenie

Dzieci ze wszystkich grup zapraszają swoich najbliższych na spotkanie wiosenno- wielkanocne, które odbędzie się 10 kwietnia 2017 roku o godz. 16:00 w sali widowiskowej Kopalni Kultury na Piaskach.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie
,,Wiosna w ogródku"- zajęcie otwarte w Motylkach

Dnia 21 marca 2017 roku dzieci z grupy Motylków zaprosiły swoich najbliższych na zajęcie otwarte pod hasłem ,,Wiosna w ogródku".

,,Uciekaj zimo..."

Dnia 21 marca 2017 roku tradycyjnie jak co roku nasze przedszkolaki żegnały zimę i witały wiosnę.

Dziecięcy Festiwal Piosenki Angielskiej

Dnia 17 marca 2017 roku reprezentanci naszego przedszkola wzięli udział w Dziecięcym Festiwalu Piosenki Angielskiej, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 2 w Będzinie