• Znaleziono 314 wiadomości.

Nagroda Zuzanny w ,,Kopalni Wyobraźni"

Wychowanka naszego przedszkola Zuzia W. z grupy Motylków jest jedną z utalentowanych laureatek festiwalu, który odbył się w Kopalni Kultury pod hasłem ,,Kopalnia Wyobraźni".

Serdecznie zapraszamy dzieci, które od września 2017 roku rozpoczną przygodę z naszym przedszkolem na dni otwarte, które odbędą się:

INFORMUJEMY RODZICÓW/OPIEKUNÓW, ŻE DYŻUR WAKACYJNY W ROKU 2017, BĘDĄ PEŁNIŁY NASTĘPUJĄCE PRZEDSZKOLA:

Nagroda Alicji w ,,Kopalni Wyobraźni"

Wychowanka naszego przedszkola Alicja B. z grupy Misiów jest jedną z utalentowanych laureatek festiwalu, który odbył się w Kopalni Kultury pod hasłem ,,Kopalnia Wyobraźni".

Zajęcie otwarte dla rodziców w Żabkach"

Dnia 26 kwietnia 2017 roku w grupie Żabek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Było to zajęcie ruchowe z zakresu edukacji zdrowotnej, podczas którego przedszkolaki wykonywały ćwiczenia i zabawy wykorzystujące elementy metod Weroniki Sherborne i Klanzy.

,,Eko- gratka dla niedźwiadka"

24 kwietnia 2017 roku przedszkolaki obejrzały przedstawienie w wykonaniu artystów Agencji Artystycznej „Kanon” z Krakowa pt. „Eko – gratka dla niedźwiadka”

Uwaga! W dniach 24-28.04.17r. w przedszkolu będą podpisywane umowy z rodzicami na rok szkolny 2017/18.

Wesołego Alleluja!!!

Radosnych, optymistycznych, pełnych nadziei oraz pięknych wiosennym słońcem Świąt Wielkanocnych życzy społeczność Przedszkola Nr 10.

Komunikat Burmistrza Miasta Czeladź o przeprowadzeniu konsultacji społecznych w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Miasta Czeladź do związku metropolitalnego.

Wiosna w przedszkolu

Wiosna zawitała do nas uśmiechnięta i wesoła. Obserwując rozwijające się rośliny w ogródkach obok naszego Przedszkola, dzieci z grupy "Misie" postanowiły również mieć troszkę zielonej wiosny w sali.