18 CZE 2019

Wycieczka do zoo

Dnia 17 czerwca 2019 roku Żabki, Pszczółki i Misie wybrały się na wycieczkę do chorzowskiego ogrodu zoologicznego.  Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt oraz kształtowanie świadomości ekologicznej i poczucia odpowiedzialności za jakość współistnienia z przyrodą. Wycieczka przedszkolaków do zoo była też okazją do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej. Aura, choć do tej pory upalna, tym razem sprzyjała przedszkolakom. Podczas spaceru po alejach zoo spotkaliśmy wiele wspaniałych i ciekawych zwierząt. Do przedszkola dzieci wróciły pełne pozytywnych wrażeń i emocji, bogatsze o nowe doświadczenia i wiadomości.