12 MAJ 2016

Wycieczka do biblioteki

W dniach 11 i 12 maja 2016 roku przedszkolaki ze starszych grup udały się na wycieczkę do biblioteki na Piaskach. Podczas spotkania z książką pani kierownik filii nr 2 MBP zapoznała małych czytelników z  nowościami literatury dziecięcej, czyli z ciekawymi przewodnikami po stolicach europejskich oraz pozycjami opowiadającymi o zbliżających się wakacjach i podróżach. Podczas wizyty w bibliotece przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję zobaczyć wystawę fotograficzną pt. ,,Z życia książki" Iwony Filipowicz, a także korzystając z okazji złożyły na ręce pani Joasi życzenia oraz własnoręcznie wykonaną laurkę z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.