Strona główna/Aktualności/Nowe zasady funkcjonowania placówki

Nowe zasady funkcjonowania placówki

9 Maja 2022

Szanowni państwo!

W związku z podjęciem decyzji przez Ministra Zdrowia o przekształceniu stanu epidemii w stan zagrożenia epidemicznego od dnia 16 maja 2022 zmieniamy zasady funkcjonowania placówki (uchylamy obostrzenia związane z covid 19). Od dnia 16 maja 2022 rodzice/opiekunowie przyprowadzają o odbierają dzieci z przedszkola osobiście, wprowadzając dzieci tylko i wyłącznie do szatni przedszkola, na salę zabaw przedszkolaki będą zaprowadzane przez panie woźne oddziałowe. Prosimy, aby kontakt rodzica z nauczycielem odbywał się tak jak dotychczas tzn. droga elektroniczna, telefoniczna. Każdy rodzic, który będzie chciał spotkać się z nauczycielem celem uzyskania informacji nt. Swojego dziecka proszony jest o ustalenie terminu z wychowawcą po jego i państwa godzinach pracy.