12 CZE 2019

Pożegnanie przedszkola

Nasi najstarsi wychowankowie i ich rodzice 10 czerwca 2019 roku, spotkali się na ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości – uroczystości pożegnania przedszkola. Pożegnaliśmy przedszkolaków, którzy po wakacjach, rozpoczną edukację w szkole. Zakończyli pierwszy etap edukacji – edukacji przedszkolnej i wkroczyli w życie szkolne.
Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa, ważne…. a może nawet najważniejsze. Nasi mali artyści przedstawili program artystyczny – wspólnie śpiewali piosenki na pożegnanie i prezentowali wakacyjne inscenizacje. Oczywiście promocją do szkoły był dyplom ukończenia przedszkola i pamiątkowa książka. Pani dyrektor i Pani wychowawczyni gratulując i wręczając nagrody życzyły dzieciom powodzenia – by wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu i wzbogacały je w szkole.