05 CZE 2019

Piknik Rodzinny 2019

Dnia 3 czerwca 2019 roku w ogrodzie przedszkolnym odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Mamy i Taty. Tego dnia wszystkie przedszkolaki ze swoimi najbliższymi spędzili radośnie czas na wspólnej zabawie poprzedzonej występami artystycznymi każdej grupy. Uczestnicy pikniku chętnie malowali farbami na folii, tworzyli ekologiczne drzewa, stworki z warzyw i szaszłyki z owoców. Największym zainteresowaniem maluchów cieszył się dmuchany statek- zjeżdżalnia oraz balonikowe zwierzaki, a także eksperymenty naukowe prezentowane przez Panią Szkiełko oraz sportowe zawody pod kierunkiem trenerów Kangurka. Każdy z obecnych na pikniku mógł posilić się zdrowymi kanapkami oraz ugasić pragnienie soczkiem i wodą mineralną.

Dziękujemy serdecznie Pani Joasi Krakoś-Kuczer i Radnemu Miasta Czeladź Dariuszowi Pietrzykowskiemu za pomoc finansową w organizacji imprezy.