08 GRU 2017

Mistrz Świata czyta dzieciom

Dnia 8 grudnia 2017 roku dzieci ze starszych grup wzięły udział w kolejnym spotkaniu zorganizowanym w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom". Tym razem nasze zaproszenie do wspólnego czytania przyjął Pan Cezary Podraza wielokrotny zawodowy Mistrz Świata w kick boxingu. Pan Czarek aktualnie jest trenerem, szkolącym młodych zawodników, którzy zdobywają najwyższe trofea światowe. Wyjątkowy gość najpierw przeczytał dzieciom bajkę o krasnoludkach, a następnie opowiedział o swojej pasji sportowej, której poświęcił się od dziecka. Dzieci z zafascynowaniem wysłuchały ciekawych opowieści, zadawały pytania i opowiadały o swoich zainteresowaniach sportowych, mogły również obejrzeć i dotknąć prawdziwy pas Mistrza Świata. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Czarkowi i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającej pogody ducha!!!