19 MAJ 2016

,,Kolorowe kredki"- przedstawienie Motylków

W dniach 17 i 18 maja 2016 roku dzieci z grupy ,,Motylków" zaprosiły swoich kolegów i koleżanki na przedstawienie pt.,,Kolorowe kredki". Mali aktorzy przebrani w piękne kolorowe stroje ukazali widzom znaczenie koloru każdej z  kredek w tworzeniu rysunku. Celem wystawionego przedstawienia było utrwalenie barw oraz ich nazw, a także umiejętność odgrywania ról w zabawach parateatralnych, posługując się mową, mimiką i ruchem. Dla małej widowni udział w przedstawieniu był utrwaleniem zasad zachowania się podczas tego typu imprezy.

Społeczność przedszkola dziękuje ,,Motylkom" i Pani Natalce za przygotowanie ciekawego widowiska, oraz rodzicom małych aktorów za przygotowanie ich do swoich ról.