01 CZE 2016

Dzień Dziecka

Jak co roku 1 czerwca przedszkolaki z naszego przedszkola hucznie i radośnie uczciły swoje święto. Dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w wesołych zabawach w ogrodzie przedszkolnym bawiąc się wspólnie ze swoimi paniami przy dźwiękach przedszkolnych przebojów. Tego dnia uśmiech nie znikał z buziek naszych przedszkolaków, którzy tańcowali z chustą animacyjną, zjeżdżali ze zjeżdżalni, trafiali piłką do kosza, popisywali się swoimi talentami wokalnymi. Na zakończenie dnia każdy przedszkolak z okazji swojego święta otrzymał słodką niespodziankę.

Dyrekcja oraz personel przedszkola jeszcze raz życzy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń oraz nieustającej dziecięcej radości!!!