25 KWI 2018

,,Barwy narodowe oczami dziecka"

Dnia 24kwietnia 2018 roku w Bibliotece Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Barwy narodowe oczami dziecka". Organizatorem konkursu było  Przedszkole Publiczne Nr 4 w Czeladzi, a w bibliotece zorganizowana została wystawa wszystkich prac konkursowych. Nasi wychowankowie uczestniczyli w konkursie i pod czujnym okiem swoich pań wykonali prace, które jury bardzo dobrze oceniło. Szymon T. z grupy Motylków otrzymał wyróżnienie, Filip S. z grupy Pszczółek zajął II miejsce i Basia S. z grupy Misiów za swoją pracę otrzymała dyplom za udział w konkursie. Gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów!!!