06 LUT 2020

Babcia i Dziadek w przedszkolu

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dnia 5 lutego 2020 roku dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wystąpiły przed bliskimi, następnie zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek oraz wręczyły im drobne upominki, aby w szczególny sposób okazać im szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie